Чим удобрити петунію?

Якщо ви шукаєте чим удобрити петунію, то ця стаття для вас.
Взагалі якщо ви хочете, щоб ваші квіти завжди буяли й милували око, то їх постійно треба підгодовувати. На етапі росту, перед цвітінням. Також обов’язково після цвітіння, щоб бульби, або коріння набирались сили та в наступному році видавали вам ще кращий результат.
Щодо петунії, щоб вона квітла до морозів, листячко було зеленим, а цвіт пишним, її треба піддобрювати в ідеалі при кожному поливі. Якщо у вас такої змоги немає, то хоча б раз в тиждень.
Для петуній обирайте добриво у якого основа складу 20% азоту, 20 % фосфору, 20% кальцію (кальцинат).
Взагалі існує класне італійське добриво Master. У нього адекватна ціна, ціна здебільшого залежить від накрутки української компанії. Бо по факту вони беруть одне й те ж добриво тільки фасують в свої пакети або відра. Виробник має бути Valagro, а упаковка, то вже немає різниці. Для петунії під час цвітіння підійде Майстер 18.18.18 або Майстер 20.20.20.


Іноді я беру універсальне добриво для квітучих рослин, маленький пакунок на один раз – Чистий лист для квітучих рослин – 15,17,15, – це коли Майстер закінчився. Але краще купити велику упаковку гарного добрива і не переплачувати за фасовку по 20г.
А ще в ідеалі купувати добриво по потребі рослини.

Наприклад:
Універсальні – Майстер 18.18.18 (в нього додають магній) або Майстер 20.20.20.
Щоб піддобрити у рослини корінь (після цвітіння) візьміть – Майстер 13.40.13.
Для плодових, коли наливаються плоди використовую – Майстер 3.11.38 або 15.5.30. Різниця між ними. Якщо рослині треба азот, то підійде – Майстер 15.5.30. Якщо не треба азот – Майстер 3.11.38. В усіх добривах додатково є купа мікроелементів, які живлять рослину.
Авжеж, можна купити один пакетик універсального за 15 гривень і час від часу підживлювати свої рослини і не паритись. Але як на мене, то це буде дорожче і не так «ідеально» для рослин. Але це також краще ніж взагалі нічим не підживлювати.
Також, не забувайте робити профілкатику петуній від хвороб. Ось тут я пишу як боротись з борошнистою (мучностою) росою.
Leave a Reply